Low Expectations

by Piotrek Markowicz

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

about

Szóste wydawnictwo netlabelu Trzy szóstki: Piotrek Markowicz - Low Expectations

Na początku 2017 mocno propsowałem "Natural Disaster" Palmer Eldritch (trip-hopowe tribal dowtempo z ambientową i post-rockową sygnaturą). Tym większa moja radość, że w październiku Piotrek Markowicz, połowa duetu PE, wydaje swój solowy album w Trzech szóstkach.

Z miejsca urzekła mnie okładka, ale najmocniejszą stroną "Low Expectations" jest to, że emanuje bliżej nieokreślonym, nie nastawionym na konkretnie uczucia i reakcje ambientem. Elastyczność tego albumu doprawdy absorbuje. Mechanizm działania "Low Expectations" pozbawiony jest wyraźnych sugestii - opiera się na uniwersalnych, plastycznych dźwiękach.To słuchacz posiada wszystkie karty.

"Całość powstawała głównie dla własnej zabawy - ustawiałem niekończące się pętle na różnych urządzeniach i po prostu słuchałem, jak wzajemnie się uzupełniają i rozjeżdżają." - tak opisuje swoje dzieło Piotrek.

Podczas nagrywania użyto samplerów korg es-1, Akai mpc500, enerdowskiego pogłosu sprężynowego, kilku kostek gitarowych i czterośladu Tascam 244.

Fanpage: www.facebook.com/palmer.eldritch.gj551/
Label: www.facebook.com/3szostki

credits

released October 5, 2017

license

all rights reserved

tags

about

Trzy szóstki Warsaw, Poland

Netlabel

contact / help

Contact Trzy szóstki

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Low Expectations, you may also like: