Core

by Ter

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
Remains 4 06:03
2.
Core 1 05:31
3.
Core 2 06:21
4.
Core 3 04:32

about

36s#6

Jeden utwór z winyla "Remains" i trzy nowe, niepublikowane na specjalnym wydawnictwie "Core" przygotowanym wspólnie z labelem Jasień.

Singiel dostępny jest także na kasecie: jasien.8merch.com/core_c30-id14662

---

"Remains":

Drugi album Magdy TER powstawał na przestrzeni ostaniach dwóch lat, w międzyczasie ewoluując od albumu opartego na samplach i sztywno wiążących całość sekwencjach, ku bardziej swobodnej formie dzięki wyimprowizowanym na modularze śladom. "Remains" to kompromis pomiędzy statyczną, eksperymentalną muzyką tła a kojącymi mignięciami techno i oszczędnymi samplami gongów i dzwonków. W efekcie całość nabiera kontemplacyjnych barw, chociaż skrytych za powłoką pozornie niezaangażowanych dźwięków. Z tego względu muzyki TER nie sposób zamknąć w jednej klimatycznej szufladzie. "Remains" pozostawia słuchaczowi ogrom miejsca na własne odczucia i interpretacje poszczególnych sekwencji, raz podrzucając mgliste wskazówki by za chwilę zmylić trop. Tym samym mamy do czynienia z jednym z bardziej intrygujących elektronicznych polskich wydawnictw ostatnich lat.

To także pierwszy winyl w historii oficyny Jasień - jasien.8merch.com/remains_lp-id14574

Fanpage Ter: www.facebook.com/remainsofter/

Jasień: www.facebook.com/jasienlabel/
Trzy szóstki: www.facebook.com/3szostki/

credits

released November 19, 2017

license

all rights reserved

tags

about

Trzy szóstki Warsaw, Poland

Netlabel

contact / help

Contact Trzy szóstki

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Core, you may also like: